Kan inte nå servern
 
987 föremål
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
23 tim 18m
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
23 tim 22m
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
23 tim 38m
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
23 tim 40m
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
23 tim 46m
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
23 tim 48m
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
1d
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
1d
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
1d
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
1d
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
1d
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
1d
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med åttkantslipade diamanter.
1d
Ring, 18K guld med åttkantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 1 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
1d 1 tim
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
1d 1 tim
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
1d 1 tim
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.