Kan inte nå servern
 
861 föremål
Byrå, 1800-tal.
2d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 21 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
2d 21 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 21 tim
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
2d 21 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
2d 22 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 22 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
2d 22 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 22 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
2d 22 tim
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
2d 22 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d 22 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
2d 23 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
2d 23 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
2d 23 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
4 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
2d 23 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
2d 23 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
2d 23 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 23 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
3d
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
3d
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Marocko, modern design, ca 308 x 202 cm.
3d
Matta, Marocko, modern design, ca 308 x 202 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
3d
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.