857 föremål
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
4d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Interiör med dukat bord.
4d 20 tim
Interiör med dukat bord.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
4d 20 tim
Burberry, paraply.
795 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
4d 20 tim
Makode Linde, "Gustav V".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
4d 21 tim
3 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
4d 21 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 21 tim
Dunhill, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
4d 21 tim
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
4d 21 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
4d 21 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
4d 21 tim
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
1 700 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
4d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
4d 21 tim
Mulberry, väska, vintage.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK