Kan inte nå servern
 
983 föremål
Dior collier i guld metall.
5d 2 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
5d 2 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 2 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
5d 2 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
5d 3 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
5d 3 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Alice Nordin, viking.
5d 3 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
5d 3 tim
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 500 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
5d 3 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
5d 3 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1970-tal.
5d 3 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 3 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
5d 3 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 280 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
5d 4 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
5d 4 tim
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
5d 4 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
5d 22 tim
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
5d 22 tim
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
4 444 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
5d 23 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
5d 23 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
5d 23 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
5d 23 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mor med barn.
5d 23 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
5d 23 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
5d 23 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
6d
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernest Rancoulet, efter, "L'Aurore".
6d
Ernest Rancoulet, efter, "L'Aurore".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, Cyklisten.
6d
Lennart Jirlow, Cyklisten.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
6d
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.