Madeleine Pyk – en samling F769

489 föremål
Skåp, 1700-tal.
4d 16 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 18 tim
Skåp, 1800-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
6d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 19 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
18 tim 44m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
19 tim 46m
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
19 tim 12m
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1800-tal.
4d 17 tim
Soffa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Susan Weil, "Star Fold".
17 tim 28m
Susan Weil, "Star Fold".
8 433 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d 21 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
3d 17 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, "Stakar och spegel".
1d 16 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
4d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
18 tim 34m
Vägglampa, 1950-60-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
19 tim 4m
Yrjö Edelmann, Utan titel.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK