1023 föremål
Ring 18K vitguld med safirer.
5d 23 tim
Ring 18K vitguld med safirer.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring med baguetteslipade diamanter.
3d 5 tim
5 200 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Ring med runda briljantslipade diamanter.
2d
6 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
23 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K vitguld med briljantslipad diamant.
5d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
4d 1 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
8 209 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
2d
Robert Högfeldt, "Salome".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Roberto Matta, Ur "Centre Noeuds".
1d 2 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Svensson, "Vaxholms kastell".
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Rydelius, Utan titel.
2d 2 tim
Rune Rydelius, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salongsbord, senempire, 1800-talets mitt.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
22 tim 47m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, funkis, 1930/40-tal.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Solnedång.
1d 1 tim
Severin Nilson, Solnedång.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Severin Nilson, Vallflicka.
6d 1 tim
Severin Nilson, Vallflicka.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
2d 2 tim
Sideboard, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1950/60-tal.
1d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Ulferts, Tibro, 1950/60-tal.
4d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 2 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2 tim 29m
Skänk, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK