Madeleine Pyk – en samling F769

18 föremål
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
2d 22 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
4d 23 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
6d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toalettbord, Karl Johan, 1800-tal-.
1d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK