107 föremål
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
13 tim 50m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
14 tim 20m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
14 tim 40m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
15 tim 18m
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 13 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1d 14 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 15 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
3d 10 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 12 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK