100 föremål
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
9 tim
33 100 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
10 tim 24m
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
10 tim 26m
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
13 tim 48m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
14 tim 6m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 12 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 13 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 13 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 9 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 9 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 12 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 13 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK