31 föremål
Skänk, 1800-tal.
7 tim 25m
Skänk, 1800-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
7 tim 27m
Skåp, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
8 tim 57m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 8 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
2d 5 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3d 5 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
3d 5 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
5d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5d 8 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 8 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
5d 10 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
5d 10 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 6 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
6d 7 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 7 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK