32 föremål
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
8 tim 58m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
9 tim 36m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
10 tim 6m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
10 tim 50m
Skänk, omkring 1900.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
12 tim 30m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 9 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
3d 8 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 10 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 12 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 10 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 11 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK