Kan inte nå servern
 
69 föremål
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
21 tim 49m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
22 tim 3m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
22 tim 25m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 19 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
5d 20 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
5d 20 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
6d 21 tim
Skåp,
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
7d
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.