Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
152 föremål
Gunghäst, omkring 1800.
2d 16 tim
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
789 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
6d 23 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
1d 23 tim
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Sen Qingdynasti / omkring 1900.
3d
Skål, porslin. Sen Qingdynasti / omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
2d 23 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
3d 2 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.