Kan inte nå servern
 
124 föremål
Pall, 1900-tal.
6 tim 48m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
4d 2 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
5 tim 38m
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4 tim 48m
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
2d 3 tim
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 008 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
4d 22 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
2d 5 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
4d 1 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
3d 7 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 4 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
2d 3 tim
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
6d 6 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 3 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
6 tim 20m
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5 tim 42m
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.