130 föremål
Pall, 1900-tal.
3d 23 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
3d 21 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 21 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
3d 22 tim
Gunghäst, omkring 1800.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, Frankrike, omkring 1900.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 20 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 23 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
23 tim 56m
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 22 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
5d 21 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
23 tim 36m
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
3d 23 tim
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 1 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK