Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Arne Jones E1299
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
130 föremål
Bageriskylt, omkring 1900.
6 tim 57m
Bageriskylt, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 110 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 6 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 6 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4 tim 11m
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
6d 5 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
1d 6 tim
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
5d 3 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
2d 3 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 3 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
2d 1 tim
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
Aktuellt bud
6 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 18K och 23K guld med diamanter i olika färger.
2d
Ring 18K och 23K guld med diamanter i olika färger.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
6d 4 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.