169 föremål
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
3d 19 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
5d 17 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 20 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1d 20 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
4d 20 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
3d 16 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 18 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 19 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
3d 17 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
2d 20 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
6d 18 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK