Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
141 föremål
Gunghäst, omkring 1800.
17 tim 22m
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
789 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
5d
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
2d 2 tim
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 14K guld med pärla.
2 tim 25m
Ring, 14K guld med pärla.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 23 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5d
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
1d 2 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 710 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
1d
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
5d 2 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1 tim 1m
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K guld med briljantslipad diamant.
3m 3s
Ring, 18K guld med briljantslipad diamant.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
3d
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.