Kan inte nå servern
 
204 föremål
Louis Vuitton, armring.
1d 18 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
4d 23 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
4d 23 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
21 tim 43m
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, Frankrike, omkring 1900.
1d
Bordspendyl, Frankrike, omkring 1900.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 15 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
5d 23 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4d 23 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
6d 20 tim
Piedestal omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
7d 23 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
21 tim 37m
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.