Kan inte nå servern
 
138 föremål
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
1d 4 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 2 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
1d 4 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
2d 2 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2 tim 48m
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
4d 4 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 6 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 2 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
6d 2 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3 tim 16m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 3 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
4d 3 tim
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
4d 3 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänkskåp/Sideboard Barockstil omkring 1900.
4d
Skänkskåp/Sideboard Barockstil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
6d 1 tim
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 2 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
4d 6 tim
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 6 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 1 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
7d 2 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 4 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.