Madeleine Pyk – en samling F769

139 föremål
Gunghäst, omkring 1800.
3d 8 tim
Gunghäst, omkring 1800.
789 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
3d 15 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Susan Weil, "Star Fold".
1d 14 tim
Susan Weil, "Star Fold".
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
3d 18 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
2d 15 tim
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 15 tim
Skänk, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm, Kina, omkring 1900.
16 tim 29m
Vikskärm, Kina, omkring 1900.
1 950 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring, 14K guld med smaragd och diamanter.
15 tim 27m
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK