Madeleine Pyk – en samling F769

188 föremål
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 16 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Armband med rosenslipade diamanter.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
3d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 15 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Susan Weil, "Star Fold".
13 tim 59m
Susan Weil, "Star Fold".
8 433 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
4d 12 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per B. Sundberg, Utan titel.
14 tim 41m
Per B. Sundberg, Utan titel.
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Albert Johansson, "SATI".
2d 17 tim
Albert Johansson, "SATI".
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
15 tim 11m
Fartygsmodell, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla med skåp.
17 tim 5m
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
2d 16 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
16 tim 31m
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
14 tim 57m
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
7d 16 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
6d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
6d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 15 tim
Taklampa, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
3d 13 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6d 17 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 14 tim
Skåp, 1800-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK