Kan inte nå servern
 
77 föremål
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
9 tim 2m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
10 tim 22m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 9 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
11 tim 26m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.