Kan inte nå servern
 
41 föremål
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
4d 17 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 18 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
6d 15 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 18 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 20 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 17 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
17 tim 33m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
2d 16 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 18 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.