32 föremål
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 8 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
7 tim 36m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 9 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
8 tim 14m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 11 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 8 tim
Sideboard, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
9 tim 28m
Skänk, omkring 1900.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
11 tim 8m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
8 tim 44m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 8 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
3d 7 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK