Kan inte nå servern
 
145 föremål
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d 19 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
2d 20 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.