Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
48 föremål
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
2 tim 36m
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Per B. Sundberg, Utan titel.
23 tim 12m
Per B. Sundberg, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cartier armband 18K vitguld "Love".
1d 23 tim
Cartier armband 18K vitguld "Love".
Aktuellt bud
34 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Allan Ebeling, Don Quijote och Sancho Panza.
24m 46s
Allan Ebeling, Don Quijote och Sancho Panza.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Allan Ebeling, vas, keramik, Torshälla.
6m 46s
Allan Ebeling, vas, keramik, Torshälla.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andy Warhol, "Washington monument".
1 tim 6m
Andy Warhol, "Washington monument".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Collier 14K guld.
1 tim 8m
Collier 14K guld.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
4d 21 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
6d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
4d 21 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, Motiv från Holland.
1d 21 tim
Allan Ebeling, Motiv från Holland.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.