995 föremål
Lars Hellsten, vas.
6d 2 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
6d 2 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
6d 2 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 2 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
6d 2 tim
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
6d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ljungquist, I badet.
6d 2 tim
Birger Ljungquist, I badet.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
6d 2 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kashmar, 390 x 300 cm.
6d 3 tim
Matta, Kashmar, 390 x 300 cm.
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
6d 3 tim
Spegel, omkring 1900.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 3 tim
Gucci, väska.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
6d 3 tim
333 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
6d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK