Kan inte nå servern
 
1005 föremål
Lars Hellsten, vas.
6d 17 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
6d 18 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
6d 18 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
6d 18 tim
Spegel, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 18 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 19 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.