95 föremål
Skrin, Kalix, daterat 1836.
2d 19 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 15 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK