Kan inte nå servern
 
63 föremål
Sivert Lindblom, Utan titel.
14 tim 8m
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
2d 14 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
5d 16 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
14 tim 32m
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
13 tim 2m
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 15 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 16 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 13 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.