Kan inte nå servern
 
79 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
22 tim 47m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
23 tim 27m
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
1d
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 18 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 20 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
2d 18 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
41m 35s
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
2d 20 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
7d 2 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d 2 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.