Kan inte nå servern
 
49 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
7d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
4d
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 23 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
4d
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3d 23 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
6d 1 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.