Kan inte nå servern
 
45 föremål
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
2d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Arthur Percy, Stilleben med blommor.
56m 2s
Arthur Percy, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
1d 23 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
2d
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
22 tim 48m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d 23 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 22 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
7d 2 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.