Kan inte nå servern
 
77 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 4 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 5 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 8 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
6 tim 16m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
5 tim 12m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
3 tim 52m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.