165 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 2 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 1 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
20m 39s
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
2d 2 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK