107 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
7d
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
7d
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 3 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
5 tim 37m
Anders Zorn, "Sommar".
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 5 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK