66 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
13 tim 56m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 10 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 9 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 8 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
11 tim 16m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
6d 12 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 13 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
13 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Viljo Hurme, Höstlandskap.
5d 10 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
9 tim 40m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
12 tim 56m
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
9 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 7 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK