Kan inte nå servern
 
65 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 6 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 6 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 4 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
5d 9 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
6d 9 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 8 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viljo Hurme, Höstlandskap.
4d 7 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
3d 10 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
7 tim 21m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
8 tim 13m
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 5 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
6d 6 tim
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 6 tim
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 4 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.