Kan inte nå servern
 
22 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 21 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
22 tim 10m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
2d
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.