Kan inte nå servern
 
101 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 7 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6 tim 7m
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.