Kan inte nå servern
 
57 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
8 tim 39m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 9 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
4d 7 tim
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
8 tim 5m
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.