34 föremål
Bord, 1950-tal.
4d 23 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 3 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 2 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 2 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 5 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK