32 föremål
Vitrinskåp, samtida.
2d 23 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 20 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK