128 föremål
Bord, 1900-tal.
4d 22 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
3 tim 41m
Bord, 1900-talets mitt.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
3 tim 31m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 23 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
3d 3 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4d
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960 -tal.
6d
Matbord, 1960 -tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
43m 26s
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK