140 föremål
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
8d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord sent 1900-tal.
3d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
4d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
6d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 19 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
4d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 22 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
18 tim 2m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
20 tim 43m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
22 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 22 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK