131 föremål
Bord, 1900-tal.
6d 6 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
6d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 8 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 7 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 9 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d 9 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 12 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
4d 8 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d 11 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 8 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 9 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK