115 föremål
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 22 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
6d
Bänk/ Bord, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
6d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 3 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
5d 2 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK