120 föremål
Soffbord, samtida.
7d
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 22 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 19 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, 2 st, Miranda, 1900-talets senare del.
1d
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 20 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4d 22 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 21 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
21 tim 52m
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
1d
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK