135 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
2 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 4 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 1 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 6 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 4 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
3d 4 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
6d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
6d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 6 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 6 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK