133 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 8 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 10 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 8 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
5 tim 35m
Bockbord, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 12 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 11 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, "U Desk",.Ethnicraft, samtida.
7 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
3d 10 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 10 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
6d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 12 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
7 tim 48m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK