Kan inte nå servern
 
141 föremål
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
3d 6 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 6 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 9 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 4 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 6 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 7 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 2 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 7 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 10 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 9 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 9 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 6 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.