138 föremål
Matbord, 1960-tal.
3d 16 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 19 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 16 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 17 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 16 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
16 tim 58m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
4d 11 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 14 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
15 tim 18m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 19 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
7d 18 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, 1950-tal.
4d 14 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 17 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 17 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK