133 föremål
Bord sent 1900-tal.
4d 12 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 12 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 12 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
7 tim 52m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 6 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 10 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
6d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 9 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK