118 föremål
Slagbord, 1800-tal.
1d 11 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 11 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4d 10 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
5d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1d 12 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
2d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 10 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 11 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Interiör med dukat bord.
6d 10 tim
Interiör med dukat bord.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 13 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
2d 15 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3d 12 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
3d 15 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK