307 föremål
Bord, 1900-tal.
9 tim 49m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
10 tim 53m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
11 tim 19m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
12 tim 17m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
13 tim 17m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
13 tim 33m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 10 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
2d 6 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK