783 föremål
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
2d 11 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
14 tim 39m
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 12 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
14 tim 43m
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 12 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
10 tim 55m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK