173 föremål
Bord, 1900-tal.
4d 3 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 4 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 2 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2 tim 59m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2d 20 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 21 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
23 tim 43m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, mestadels rokokostil, 1900-tal.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK