Kan inte nå servern
 
19 föremål
Matbord, 1800-tal.
6d 3 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 2 tim
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2 tim 12m
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.