19 föremål
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
22 tim 8m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
23 tim 22m
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
23 tim 50m
Matbord, 1960 -tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
23 tim 8m
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4m 42s
Sideboard, 1960-tal.
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK