487 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 12 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
3d 9 tim
Pall, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK