440 föremål
CO Hultén, "Sängen".
6d 12 tim
CO Hultén, "Sängen".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
2d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
13 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
6d 14 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
5d 12 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
6d 14 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 11 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 11 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 12 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 13 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
14 tim 4m
Dunhill, portfölj.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK