471 föremål
Ulla Viotti, väggrelief.
1 tim 39m
Ulla Viotti, väggrelief.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
3d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
7d 3 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d 1 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
7d 3 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 23 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Non-Violence Art Project, "Non-Violence".
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
3d
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
13m 43s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK